جوانسازی پوست و روش های ساده و سریع آن در کلینیک دکتر سحر عماد مستوفی

جوانسازی پوست دارای شیوه های متعددی است و برای هر نوع عارضه پوستی روشی ساده و کاملا طبی و ایمن وجود دارد. رفع چین و چروک های پوست تاثیر بسیاری بر چهره افراد دارد و میتواند شادابی، نشاط و جوانی را به آن ها هدیه دهد. هنگامی که پوست فرآیند چروک شدن را آغاز میکند، در واقع اتفاقات مهم تری در بخش زیرین پوست در حال رخ دادن است.

در این هنگام زیر پوست خالی شده و پوست دچار شکستگی می‌گردد. برخی از افراد تصور میکنند که با استفاده از کرم های ضدچروک و جوان کننده میتوانند چروک های ایجاد شده را التیام بخشند اما باید بدانید که این درمان ها موضعی هستند و تنها روند چروک شدن را کند میکنند اما درمانی برای رفع چین و چروک ها نیستند. در این صورت باید چه کرد؟
جوانسازی پوست و درمان چین و چروک های ایجاد شده نیازمند اعمال درمان های سریع و به نسبت تهاجمی تر هستند. اعمالی همچون ژل پروفایلو، پلاسما جت، ار اف فرکشنال اسکارلت اف، هایفوتراپی و حتی جوانسازی دست ها و …
کلینیک زیبایی دکتر سحر عماد مستوفی ارائه دهنده انواع خدمات جوانسازی پوست با مدرن ترین دستگاه های دنیا توسط برترین متخصص تهران میباشد. هم اکنون چند نمونه از خدمات این مرکز زیبایی را با شما در میان خواهیم گذاشت.

جوانسازی پوست با روش های ترکیبی بهترین گزینه است

جوانسازی پوست نخستین گام به منظور رفع چین‌ و چروک و آسیب‌های پوستی میباشد. بدین منظور در درمان و جوانسازی پوست باید بتوان، چروک ها را پر و یا حتی محو کرد. روش های درمانی ترکیبی همیشه بهترین تاثیرات را خواهند داشت.

برای مثال، شخصی که به دلیل ابتلا به آکنه، دارای پوست صیقل یافته و مسطحی نیست، بهتر است که ابتدا یک مرحله میکرودرم ابریژن انجام دهد تا با لایه برداری پوست کلیه فرورفتگی ها کاهش یابد.

سپس با یک مرحله تزریق مزودرم در لایه میانی پوست فعل و انفعالات و زندگی را به صورت خود باز می‌گرداند. حال پوست صاف و شاداب شده است و تنها چند تزریق کوچک از بوتاکس یا همان مزوبوتاکس میتواند کلیه چروک های ایجاد شده را کاملا محو کند و پوست شفاف و درخشان شود.

جالب است بدانید که جوانسازی پوست تنها برای صورت نیست. بلکه بخش های متعدد بدن مثل دست ها، بازو و پاها و شکم هم میتواند با استفاده از روش های متعدد جوانسازی شوند. یکی از روش های معمول و متداول جوانسازی دست هاست که این روزها به وفور مورد استفاده قرار میگیرد.
جوان‌سازی پوست در بسیاری از نقاط بدن می تواند بکار گرفته شود. مثلا یکی از متداول ترین آنها جوان سازی پوست دست است. در روش های درمانی ژل پروفایلو بسیار کاربرد دارد.

جوانسازی پوست به روش هایفوتراپی

جوانسازی پوست به روش هایفوتراپی این روزها در تمام دنیا تبدیل به جایگزینی برای جراحی های پرهزینه شده است. هایفوتراپی نتیجه و خاصیتی همچون جراحی دارد با این تفاوت که اینجا نیازی به تیغ جراحی نیست. در این شیوه امواج اولتراسوند به صورت مستقیم و تنها توسط تماس دستگاه با سطوح خارجی پوست و ارسال امواج به لایه های زیرین آن، عمل لیفتینگ را انجام میدهند.
در هایفوتراپی لایه SMAS مورد هدف است و با ارسال امواج به این لایه، ماهیچه جمع میگردد مورد هدف واقع می شود که سبب جمع شدن ماهیچه ها و نتیجتا لیفتینگ میشود.

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست

جوانسازی پوست به شیوه میکرونیدلینگ روشی موثر و مفید

جوانسازی به روش میکرونیدلینگ که این روزها سر و صدای بسیاری به پا کرده و علاقمندان جوانسازی پوست را به دور خود جمع کرده ، به این معروف است که منجر به تحریک کلاژن سازی می‌گردد. میکرونیدلینگ شیوه ای به منظور تحریک مکانیکال، به منظور بازسازی آسیب های ساختاری پوست است.

این روش منجر به ترمیم و التیام بافت آسیب دیده میشود. این روش جوانسازی بیشتر به منظور هدف این درمان، بهبود ظاهر و عملکرد پوست مورد استفاده قرار میگیرد. اگر به دنبال جوان نگه داشتن پوست قبل از مبتلا به چروک و شکنندگی شدید میکرونیدلینگ یک گزینه عالی و راحت است.

جوانسازی پوست به روش کربوکسی تراپی و مزوتراپی

جوانسازی پوست به روش کربوکسی تراپی بسیار شبیه به مزوتراپی است. با این تفاوت که در مزوتراپی مایعات مزوتراپی به پوست تزریق می‌گیردد و در کربوکسی تراپی گاز دی اکسید کربن جایگزین آن مایعات شده است.

هر دو روش به صورت سریع و سرپایی میباشد. این دو روش منجر به کاهش چربی موضعی بخش مورد نظر و تحریک کلاژن سازی در نواحی مورد نظر میگردد. کربوکسی تراپی این روزها به عنوان جایگزینی برای لیپوساکشن مورد استفاده قرار میگیرد و برای درمان چروک های ریز و کاهش چربی نواحی موضعی مورد تایید FDA می‌باشد.

اما در مورد مزوتراپی اگر بخواهیم توضیحات گسترده تری ارائه دهیم ، یک روش درمانی بدون جراحی میباشد. در واقع در این روش از دوزهای بسیار کم دارو جهت تزریق به صورت گلوله ای به لایه میانی پوست استفاده میشود، این داروها مخلوطی از داروهای سنتتیک، عصاره های گیاهی، مواد معدنی ویتامین ها، و آمینو اسیدها می باشند.

از مزوتراپی به جهت مبارزه با سلولیت، تسریع کاهش وزن، درمان چاقی های موضعی ، جوانسازی پوست و درمان لک های تیره و … استفاده میگردد.
بزرگترین مزایای استفاده از روش هایی مانند مزوتراپی و کربوکسی تراپی ، عدم وجود درد و خونریزی میباشد. یعنی میتوانید با کمترین عارضه درمان خود را به صورت سرپایی انجام دهید و بدون نیاز به هیچگونه استراحت و نقاهتی به زندگی روزمره خود بپزدازید.

جوانسازی پوست توسط فیلر الانسه

جوانسازی پوست های دارای چین و چروک ، مخصوصا که خطوط چروک عمیق شده باشد با فیلر الانسه بهترین نتیجه را خواهد داشت.

فیلر الانسه با حجم دهی به نقاط خالی شده درخشانی قابل ملاحظه ای را به ارمغان خواهد آورد. فیلر الانسه عموما در نواحی صورت، مثلا چروک های داراری خطوط عمیق در پیشانی، خطوط خنده، گردن و دکلته بسیار پرکاربرد و تاثیرگذار است. الانسه تاثیر طولانی مدت و ماندگار تری به نسبت بوتاکس و دیگر روش های رفع چین و چروک دارد.

روش های جوانسازی پوست در کلینیک دکتر سحر عماد مستوفی بیش از آنچه که مطالعه کردید ارائه می‌گردد برای آشنایی بیشتر با روش های جوانسازی پوست در این کلینیک پیشنهاد میکنیم که منوی جوانسازی را بررسی کنید.