زاویه سازی صورت

روش های زاویه سازی صورت (مادلینگ صورت)

از گذشته تاکنون میل به زیبایی و جوانسازی پوست در افراد خصوصا خانم ها وجود داشته و همین مسئله را میتوان مهمترین دلیل کشش آنها به سمت درمان های پزشکی و سنتی دانست.

در واقع افزایش سن باعث می شود تا افراد چهره ای به مراتب افتاده تر داشته باشند که در این حین استفاده از روش هایی همچون زاویه سازی صورت میتواند در جوانتر نشان دادن چهره آنها نقش بسیار موثری ایفا کند.

به عبارت بهتر زنان با صورت V شکل اغلب به علت باریک بودن قسمت پایینی صورت، خط فک واضح و چانه تیز، جوان تر دیده می شوند. اما سوالی که اینجا مطرح می شود این است که از چه روش هایی برای زاویه دار کردن صورت استفاده می کنند؟ در این مقاله در نظر داریم تا به بررسی این مسئله بپردازیم. با ما همراه باشید.

زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت با نخ

یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود خط فک شما وضوح خود را از دست بدهد، افزایش سن و همچنین جاذبه است. اما خوشبختانه این روزها پیشرفت هایی که در علم و تکنولوژی صورت گرفته، کار را برای علاقمندان به زیبایی آسان کرده است.

در واقع افراد می توانند به واسطه زاویه سازی صورت با نخ پوست خود را تا آن مقدار که میخواهند بکشند. دقت کنید که این عمل با کمک نخ های قابل جذب انجام می شود. قابل ذکر است که نخ سیلوهت به دلیل فواید بسیار زیاد این روزها طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است.

در طی درمان، این نخ ها در لایه زیری پوست قرار میگیرند. اگر بتوانید برای انجام این عمل به یک متخصص پوست مجرب مراجعه کنید میتوانید اطمینان داشته باشید که هیچ کبودی متوجه شما نخواهد شد.

نخ سیلوهت چیست؟

نخ سیلوهت یکی از دو نخ برتر دنیاست که به مدت 18 سال در صنعت زیبایی از آن استفاده می شود. این نخ ها کاملا قابلیت جذب دارند و به واسطه مواد به کار رفته در آن سازگاری مناسبی را با بدن خواهند داشت.

اگر در نظر دارید که از این نخ ها برای انجام لیفت صورت و یا زاویه سازی صورت (مادلینگ صورت) خود استفاده کنید باید بدانید که سال های زیادیست که این نخ ها امتحان خود را پس داده اند. از آن جایی که جنس نخ از ترکیبات اسیدلاکتیک میباشد، ماندگاری لیفت حداقل یکسال و ماندگاری کلاژن ساخته شده سه سال است.

اکثر پزشکان از این نخ برای انجام عمل زیبایی آن دسته از افرادی به کار میبرد که نیاز به اثرات درمانی دراز مدت دارند مانند از افتادگی پایین صورت، خط خنده، خطوط غم.

همچنین کسانیکه فرم صورت بدلیل کاهش وزن تغییر کرده و پوستشان شل شده است، کسانی که دوست دارند بدون تحمل جراحی و هزینه های سنگینش، چهره شان زیباتر و حداقل 10 سال جوانتر شود بهترین گزینه هایی هستند که میتوانند از این نخ استفاده کنند و نتیجه مطلوبی را دریافت نمایند.

زاویه سازی صورت با چربی

زاویه سازی صورت (مادلینگ صورت) با چربی این امکان را برای شما فراهم می آورد تا با کشیدن کانتورهای اطراف صورت، ظاهری V شکل برای خط فک صورتتان به وجود آورید. در این روش دکتر پوست و مو شما، مقدار کمی از بافت چربی موجود در شکم و یا ران شما را برداشته و به صورت کانول های حفره ای به صورت شما تزریق می کند.

این کانول ها از لوله هایی توخالی 1 میلی متری تشکیل شده اند که انتهای ضخیمی دارند و یک سوراخ کوچک در آنها تعبیه شده است که محل خروج چربی می باشد. اکثر کسانی که از این روش استفاده می کنند در روزهای اولیه با کبودی و تورم روبرو می شوند اما باید بدانید که این موارد در مدت زمانی کوتاه برطرف خواهد شد.

زاویه سازی صورت (مادلینگ صورت) با ژل

فیلرهای پوستی، نوعی ژل های تزریقی به شمار می آیند که از آنها برای پر کردن مناطقی از صورت که با کاهش حجم همراه شده اند استفاده می کنند. نکته قابل توجه این است که این روزها متخصصان پوست با توجه به امکاناتی که در اختیار دارند از این روش برای زاویه سازی صورت و به وجود آوردن حالت  Vبرای چانه استفاده می کنند. یکی از پرکاربردترین نوع فیلر، به اسید هیالورونیک و کلسیم اختصاص دارد. زیرا این مواد را به راحتی و به طور کاملا طبیعی میتوان در بدن پیدا کرد.

بهترین زاویه فک

همانطور که ملاحظه میفرمایید زاویه فک یکی از المانهای مهم زیبایی و جذابیت چهره فرد است .عدد بین 120-130 مناسب ترین درجه برای زاویه فک خانم هاست که باعث تناسب بیشتر چهره میشود.
در آقایان این عدد باید کمتر باشد تا چهره جذاب تر و کمی خشن شود.

گالری تصاویر زاویه سازی فک و صورت