اندولیفت جدیدترین تکنولوژی افزوده شده به مجموعه روش‌های زیبایی غیرجراحی و بسیار موثر برای صورت و بدن است.

این شامل یک درمان لیفتینگ بینابینی با حداقل تهاجم است که در طول موج 1470 نانومتر اعمال می شود که دارای مزایای متعددی بر روی پوست است، مانند:

بازسازی لایه های عمیق و سطحی پوست؛
تونینگ بافتی فوری و میان مدت تا طولانی مدت ناحیه تحت درمان به دلیل سنتز کلاژن جدید. به این معنی که ناحیه تحت درمان حتی ماه‌ها پس از درمان به تعریف مجدد و بهبود بافت خود ادامه می‌دهد.
جمع شدن سپتوم همبند؛
تحریک تولید کلاژن و در صورت لزوم کاهش چربی بیش از حد.

اندولیفت چیست؟

اندولیفت چیست

اندولیفت چیست

اندولیفت یک درمان لیپوساکشن مبتنی بر لیزر با حداقل تهاجم است که از Eufoton ، لیزر ابتکاری LASEmaR  1500 تأیید شده و تأیید شده توسط FDA ایالات متحده، برای تحریک لایه‌های عمیق و سطحی پوست استفاده می‌کند. طول موج LASEmaR  1500 به طور خاص برای ضربه زدن انتخابی به دو هدف اصلی بدن انسان طراحی شده است: آب و چربی.

این فرآیند سپتوم همبند را سفت و جمع می کند و تولید کلاژن جدید پوست و عملکردهای متابولیکی در سلول های پوست را فعال می کند. اما اندولیفت چیزهای بیشتری وجود دارد، زیرا می‌توان از آن برای کاهش چربی بیش از حد در صورت لزوم، هم در صورت و هم از بدن استفاده کرد.

گرمای انتخابی ناشی از لیزر قدرت ذوب چربی های سرسخت را دارد که از سوراخ های ورودی میکروسکوپی در ناحیه تحت درمان می ریزد و به طور همزمان باعث جمع شدن فوری پوست می شود. در نتیجه شلی پوست کاهش می‌یابد و پوست سفت و بلافاصله بلند شده به نظر می‌رسد.

مزایای اندولیفت

 • نیازی به بیهوشی نیست
 • بی خطر
 • نتایج قابل مشاهده و فوری
 • اثر طولانی مدت
 • بدون برش
 • بدون یا حداقل زمان توقف

می توان در ترکیب با سایر درمان های زیبایی استفاده کرد
مناطق هدف
اندولیفت می تواند برای نواحی شلی اولیه و میانی پوست و در معرض تجمع چربی سرسخت، هم در صورت و هم در بدن مفید باشد. این مناطق عبارتند از:

صورت:

 • وسط و پایین صورت
 • حاشیه فک پایین
 • زیر چانه
 • گردن

بدن:

 • بازوی داخلی
 • شکم و ناحیه اطراف ناف
 • ران داخلی
 • زانو
 • مچ پا

مهم است که به خاطر داشته باشید که درمان های پیکرتراشی بدن مانند اندولیفت برای حذف مقادیر زیادی چربی یا جایگزینی برای ورزش و رژیم غذایی سالم طراحی نشده اند.

به این دلایل، آنها برای بیمارانی که اضافه وزن زیادی ندارند اما می خواهند از شر چربی های سرسخت خلاص شوند که تنها با ورزش یا رژیم غذایی قابل کاهش نیستند، مناسب هستند.

اندولیفت چگونه کار می کند

درمان اندولیفت نیازی به برش یا بیهوشی ندارد و می‌تواند در مطب دکتر نینا انجام شود، زیرا زمان استراحت ندارد.

Eufoton – فیبرهای میکرو نوری یکبار مصرف FTF که کمی نازکتر از مو هستند به راحتی مستقیماً در زیر پوست سطحی زیر پوست قرار می گیرند و یک میکرو تونل را در امتداد بردارهای ضد گرانشی ایجاد می کنند.

در حین عبور از درم، این فیبرهای میکرو نوری FTF مانند یک مسیر نور داخل پوستی عمل می کنند و انرژی لیزر را منتقل می کنند و نتایج قابل مشاهده فوری را ارائه می دهند. بیمار ممکن است تنها یک ناراحتی جزئی را به دلیل انرژی لیزر که تونل‌های کوچکی را در امتداد بردارهای ضد گرانشی ایجاد می‌کند، احساس کند، که یک اثر بلند کردن فوری و قابل مشاهده ایجاد می‌کند.

بلافاصله پس از درمان، الیاف (که با توجه به ناحیه مورد نظر دارای کالیبرهای متفاوتی هستند) برداشته شده و دور ریخته می شوند.

نتایج و مراقبت های بعدی
نتایج هم فوری و هم بلند مدت هستند. این ناحیه برای چندین ماه پس از روش اندولیفت به بهبود ادامه خواهد داد، زیرا در طول زمان کلاژن اضافی در لایه های عمیق پوست ایجاد می شود. بهترین لحظه برای قدردانی از نتایج به دست آمده معمولاً پس از 6 ماه است.

یک درمان به طور معمول برای دیدن نتایج کافی است. در صورت ناقص بودن نتایج، می توان آن را برای بار دوم در 12 ماه اول تکرار کرد.

مانند همه روش‌ها در پزشکی زیبایی، پاسخ و مدت اثر بستگی به شرایط پزشکی قبلی بیمار خاص دارد: سن، وضعیت سلامت، جنسیت و غیره همگی می‌توانند بر نتیجه و میزان موفقیت یک روش تأثیر بگذارند. در صورت لزوم، اندولیفت را می توان بدون اثرات جانبی تکرار کرد.

عوارض جانبی و موارد منع مصرف اندولیفت

اندولیفت هیچ نوع درد مرتبط با برش و بخیه ایجاد نمی کند. این شامل حداقل تا بدون زمان استراحت است و درد یا زمان بهبودی مربوط به روش های جراحی را ندارد. بیماران می توانند در عرض چند ساعت به کار و فعالیت عادی خود بازگردند.

هیچ گونه منع مصرف شناخته شده ای برای اندولیفت وجود ندارد. با این حال، فقط برای ایمن بودن، اگر در حال حاضر باردار هستید، اندولیفت را توصیه نمی کنیم.

دکتر سحر عماد مستوفی این موضوعات را به طور عمیق در طول مشاوره اولیه مورد بحث قرار خواهد داد.

 

فیلم لیزر اندولیفت