ساکشن غبغب

از گذشته تاکنون افراد همواره برای داشتن ظاهری زیبا روش های متفاوتی را امتحان کرده اند تا اینکه به واسطه پیشرفت های بسیار زیادی که در علم و تکنولوژی رخ داده، ساکشن غبغب به دنیا معرفی شد.

در واقع هنگامی که گردنی باریک و البته خوش فرم را به کمک روش های پزشکی برای خود فراهم می آورید، در هر سنی که باشید تغییرات بسیار زیادی متوجه شما خواهد شود و شما را جذاب تر از گذشته خواهد کرد.

اما سوال اینجاست که آیا تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که غبغب به چه دلایلی بر روی گردن ظاهر می شود؟ چه روش هایی برای از بین بردن این مشکل به دنیا معرفی شده است؟

در این مقاله در نظر داریم برخی از مهمترین نکاتی که در رابطه با این مسئله وجود دارد را خدمت شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

جهت رزرو نوبت لطفا با شماره های کلینیک زیبایی دکتر سحر عماد مستوفی تماس حاصل فرمایید.
۰۹۳۸۵۳۰۹۳۸۷ | ۰۹۰۲۱۳۷۰۴۷۵ | ۰۲۱-۸۸۱۹۳۹۶

برای کسانی که به هر دلیلی قادر نیستند به صورت حضوری تشریف بیاورند ، میتوانند از سرویس مشاوره آنلاین (غیرحضوری) از طریق واتساپ Whatsapp بهره مند گردند.
ساکشن غبغب

ساکشن غبغب

دلایل بروز غبغب

مسلما به این مسئله پی برده اید که این روزها روش های مختلفی برای از بین بردن غبغب به دنیا معرفی شده که از جمله مهمترین آنها، ساکشن غبغب می باشد. اما سوالی که ذهن بسیاری از افراد را مشغول کرده این است که چه دلایلی میتواند این مشکل را با خود به همراه آورد؟

اولین نکته ای که همواره به آن تاکید دارند، چاقی بیش از حد و تجمع چربی در ناحیه زیر گردن می باشد. هر چند که دلایل دیگری همچون افزایش سن و از بین رفتن حالت ارتجاعی پوست از مهمترین عوامل افتادگی پوست در ناحیه زیر گردن محسوب می شود و میتواند این ظاهری ناراحت کننده را برای افراد پدید آورد.

ساکشن غبغب چگونه انجام می شود؟

وقتی تصمیم میگیرید که از روش ساکشن غبغب برای رسیدن به ظاهری زیباتر استفاده کنید، مطمئنا اولین سوالی که در ذهنتان ایجاد می شود این است که این روش چگونه انجام می شود؟

در واقع برای انجام این عمل متخصص پوست با توجه به لوازم نوین و پیشرفته ای که در اختیار دارد شکاف بسیار باریکی در زیر چانه بیمار به وجود می آورد و با استفاده از دستگاه مکش، چربی های اضافه و جمع شده در آن ناحیه را تخلیه می کند.

این عمل هیچگونه دردی را با خود به همراه نداشته و تحت بی حسی موضعی انجام می شود. حتی گفته می شود که پس از گذشت یک هفته افراد به راحتی میتوانند فعالیت های روزمره خود را از سر گیرند.

لیفت غبغب بروش پلاسماجت

در این روش نقاط ریز کنار هم توسط پلاسماجت سوزانده میشود که نه تنها سطح پوست بلکه لایه های عمقی پوست تحت تاثیر پلاسما تخریب میگردد در نتیجه بعد از یک هفته که پوست ترمیم شد، پوست ناحیه یک درجه جمعتر میشود.
اینکار چند جلسه با فواصل یکماهه انجام میشود.

لیفت غبغب بروش پلاسماجت (پلاسماجت غبغب)

لیفت غبغب بروش پلاسماجت (پلاسماجت غبغب)

نکاتی مهم در رابطه با ساکشن غبغب

پس از آگاهی از چگونگی انجام عمل ساکشن غبغب باید بدانید که نکات زیادی در رابطه با این عمل وجود دارد از جمله اینکه ساکشن غبغب هیچ گاه به معنی کاهش وزن نبوده و آن دسته از افرادی که مایل هستند غبغب چانه خود را از بین ببرند در صورت مراجعه به کلینیک پوست و مو میتوانند شاهد نتیجه ای ایده آل باشند.

این عمل معمولا در کمتر از یک ساعت انجام می شود و افراد پس از انجام آن باید با پیروی از رژیم غذایی مناسب و البته ورزش های مداوم از تجمع دوباره چربی ها در آن ناحیه جلوگیری کنند.

مزایای ساکشن غبغب

مسلما میدانید که انجام عمل های زیبایی و پزشکی تا زمانی که مزایایی را با خود به همراه نداشته باشد، از جانب دکتر زیبایی پیشنهاد نمی شود و افراد نیز به سراغ استفاده از آن نمیروند. از همین رو در این قسمت برخی از مهمترین مزایای ساکشن غبغب را خدمت شما معرفی می کنیم:

  • در کمترین زمان ممکن به طور کاملا موثر چربی ها را از بین می برد.
  • دوره استراحت و نقاهت بسیار کوتاهی دارد.
  • بدون اینکه نیاز به عمل سنگین جراحی باشد این مشکل برطرف خواهد شد.
  • انگیزه افراد پس از ساکشن غبغب و رسیدن به زیبایی دو چندان می شود.
  • بدون بیهوشی بوده و هیچ گونه دردی را برای افراد به دنبال ندارد.

عکس ساکشن غبغب (برداشتن غبغب)

هزینه ساکشن غبغب

برای انجام عمل ساکشن غبغب موارد بسیار زیادی وجود دارد که باید به آن پرداخته شود اما از مهمترین آنها میتوان به هزینه انجام آن اشاره کرد. نکته اینجاست که این عمل با توجه به دستگاهی که متخصص پوست مورد نظر شما از آن استفاده می کند و همچنین تخصص پزشک و البته کلینیک پوست و مو میتواند متفاوت باشد. از همین رو توصیه می شود با مراجعه به کلینیک های زیبایی از جمله کلینیک زیبایی دکتر سحرعماد مستوفی از تمام هزینه ها، روش های انجام و تمامی نکات لازم مطلع شوید.