اندام ایده آل با بادی جت

در طی چندین سال گذشته، روش های بسیار زیادی به منظور رسیدن به اندام دلخواه به دنیا معرفی شده است که بادی جت از جمله معروف ترین و البته پرطرفدارترین آنها بوده است.

این دستگاه که ساخت کشور آلمان می باشد کمک می کند تا چربی های اضافه از بدن خارج شده و بدون اینکه هیچگونه مشکلی را برای افراد به وجود آورد آنها به اندام دلخواه برساند.

این دستگاه مدرن (دستگاه بادی جت) که از بدون بیهوشی صورت میگیرد نکات بسیار زیادی را در خود جای داده است که آگاهی از آنان کمک می کند تا برای استفاده از آن با اطمینان و البته اطلاعات بیشتری قدم بردارید. با ما همراه باشید.

بادی جت

بادی جت

بادی جت چیست؟

قبل از هر چیزی باید بدانید که پیکرتراشی با کمک بادی جت یک پروسه کاملا کم تهاجمی بوده که با کمک گرفتن از قدرت آب، چربی های اضافی جمع شده در ناحیه مورد نظر را از بین می برد.

در واقع آن دسته از افرادی که تمایلی به پیروی از رژیم های طاقت فرسا و ورزش های سنگین ندارند میتوانند به سراغ این روش رفته و از شر چربی های اضافه خلاص شوند.

نکته اینجاست در صورتی که به دکتر پوست با تجربه مراجعه نمائید شرایطی را فراهم می آورد تا با کمترین آسیب وارد شده به چربی ها، آنها را از بدن خارج کرده و سپس برای مصارف دیگر از جمله رفع و چین و چروک به کار گیرد.

این چربی ها خصوصا برای افراد مسن کارآیی بیشتری داشته زیرا افزایش سن باعث می شود که پوست خاصیت کلاژن سازی خود را از دست بدهد و در نتیجه پیری زودرس به سراغ افراد بیاید. اما خوشبختانه این چربی ها میتوانند این مشکل را برطرف سازند.

مزایای استفاده از بادی جت

همانطور که میدانید تا زمانی که یک روش پزشکی مزایایی را با خود به همراه نداشته باشد، افراد به سراغ استفاده از آن نمیروند. این مسئله در رابطه با بادی جت نیز صدق می کند. از همین رو در این قسمت برخی از مزایای آن را خدمت شما شرح می دهیم؛
ظاهری کاملا طبیعی را برای بدن فراهم می آورد.

  • دوران نقاهت بسیار کوتاهتری را دارد.
  • عوارض بسیار کمی را برای افراد به همراه می آورد.
  • چربی ها به صورت کاملا زنده خارج شده که استفاده از آن برای مصارف دیگر امکانپذیر خواهد بود.
  • ماندگاری بسیار بالایی دارد و در صورتی که افراد از رژیم غذایی مناسب پیروی کنند هیچگاه به وزن قبلی خود باز نمیگردند.

پیکرتراشی با بادی جت چگونه انجام می شود؟

بادی جت همانطور که گفته شد یک متد جدید و کم تهاجم است که کمک می کند تا بدون هیچگونه درد و ناراحتی و البته با بی حسی موضعی، چربی های اضافی از بدن خارج شده و به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید.

در این روش پزشکان و متخصص زیبایی تلاش می کند تا با استفاده قدرت کنترل شده آب، چربی های بدن را با کمترین آسیب خرد کرده و سپس به کمک دستگاه، از بدن خارج کند. در کنترل قدرت آب، را میتوان دلیل بر تمایز این روش با سایر روش ها از جمله لیپوساکشن دانست.

همچنین این روش از آسیب رساندن به بافت های اطراف پوست، عضلات، عصب ها و عروق خونی جلوگیری می کند.

هزینه انجام بادی جت

مسلما وقتی افراد تصمیم میگیرند که از بادی جت جهت رسیدن به اندام خود استفاده کنند، یکی از مهمترین مسائلی که ذهن آنها را خود مشغول می کند، هزینه انجام این عمل است.

باید بدانید که این عمل با توجه به نوع دستگاهی که متخصصان پوست از آن استفاده می کنند و همچنین تخصص پزشک و البته کلینیک پوست میتواند متفاوت باشد.

از همین رو توصیه می شود با مراجعه به کلینیک های زیبایی از جمله کلینیک زیبایی دکتر سحرعماد مستوفی از تمام هزینه ها، روش های انجام و تمامی نکات لازم مطلع شوید.