پیری پوست می تواند واقعیتی دشوار برای کنار آمدن با آن باشد، اما این به این معنا نیست که باید پوست خود را رها کنید، به این معنا نیست که باید زیر تیغ جراحی بروید. با افزایش سن، مردان و زنان بیشتری به دنبال جایگزین های غیرجراحی برای لیفت صورت هستند. خوشبختانه ما جواب را داریم! از آنچه که درمان است تا مزایا و زمان از کار افتادگی، ما 3 نکته مهم را که باید در مورد لیفت صورت غیرجراحی بدانید را تفکیک کرده ایم.

 

  1. چیست؟

لیفت صورت غیر جراحی که به طور رسمی با نام هایفوتراپی (سونوگرافی با فوکوس بالا) شناخته می شود، نسل بعدی جوانسازی صورت پیشرفته است که نتایج طبیعی، واقعی و ماندگار را بدون آسیب رساندن به سطح پوست ارائه می دهد. این درمان با نفوذ امواج فراصوت بسیار متمرکز به عمق پوست برای تحریک تولید کلاژن و الاستین عمل می کند. هایفو بدون استفاده از چاقوی جراحی پوست صورت و دکلته را سفت، سفت و بلند می کند. خواه افتادگی پوست چانه و گردن یا افتادگی پلک باشد، هایفو نتایج فوری را پس از اولین درمان ارائه می دهد.

 

  1. مزایای آن چیست؟

هنگامی که در بریزبن به دنبال لیفت صورت می‌گردید، فقط کاهش وزن از مزایای درمان جراحی نسبت به درمان غیرجراحی رایج است. یکی از مهم ترین مزایای هایفو، زمان خاموشی صفر آن است. درست شنیدید، لیفت صورت بدون زمان ریکاوری، می‌توانید بعد از قرار ملاقاتتان بیرون بروید و مستقیماً به فعالیت‌های روزانه‌تان بازگردید! فکر نکنید که کمبود زمان از کار افتادگی کیفیت درمان را کاهش می دهد، هایفو پوست را سفت می کند، چین و چروک ها را صاف می کند و خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد.

 

  1. چقدر طول می کشد؟

در حالی که ممکن است فکر کنید لیفت صورت جراحی دائمی است، از این که بدانید پوست شما پس از جراحی همچنان به افتادگی ادامه می‌دهد، متعجب خواهید شد و ممکن است برای حفظ ظاهر دلخواه خود لازم باشد دوباره زیر چاقو بروید. بهترین چیز در مورد هایفو اثرات مداوم آن است! اکثر مراجعین متوجه یک نتیجه فوری خواهند شد و لیفت و تونینگ نهایی طی 2 تا 3 ماه آینده انجام می شود. در طی این مدت، کلاژن خسته با کلاژن جدیدی جایگزین می شود که دارای سطح کشسانی بالاتری است. با ادامه روند کلاژن سازی، مشتریان ممکن است تا 6 ماه پس از عمل شاهد بهبودهای بیشتری باشند. سپس مشتریان می توانند هر سال یا بیشتر برای حفظ نتایج، درمان های نگهدارنده داشته باشند.

 

بنابراین، اگر قصد انجام لیفت صورت را دارید، ما از صمیم قلب یک درمان غیر جراحی را توصیه می کنیم.

با ما تماس بگیرید و ما یک جلسه مشاوره را برای شما تنظیم خواهیم کرد! با ما با شماره های ۰۲۱-۸۸۱۹۳۹۶۴ | ۰۹۳۸۵۳۰۹۳۸۷ | ۰۹۰۲۱۳۷۰۴۷۵ تماس بگیرید.