روش درمانی هایفوتراپی چگونه است؟

روش درمانی هایفوتراپی (امواج فراصوت متمرکز با شدت بالا) پیشنهاد ما بعنوان یک راه درمانی جدید می­باشد! این یک راه درمانی منحصربفرد و مبتنی بر امواج فراصوت برای فشرده کردن پوست به شکل غیر تهاجمی می­باشد. ما با پیرترشدن پوست­مان هم شل می­شود. با کاهش تولید کلاژن، پوست نیز انسجامش را از دست می­دهد. هایفوتراپی یک درمان مبتنی بر امواج فراصوت است و انرژی آزاد شده در طول انجام این درمان افزایش تولید کلاژن را تضمین می­نماید. در این روش پوست به شکل طبیعی، تقویت و کشیده می­شود. این روش درمانی بطور خاص مربوط به خط فک و گونه­ها است اما با اینحال می­تواند برای غبغب و همچنین فشرده سازی بازوها نیز مورد استفاده قرار بگیرد. بهتر است برای رسیدن به بهترین نتیجه ممکن، سالی دو مرتبه از این روش درمانی استفاده کنید.

عملکرد و روش درمانی هایفوتراپی

تفاوت چشمگیر بین دستگاههای هایفوتراپی موجود در بازار

ما قبل از خرید دستگاه هایفوتراپی، تحقیقات گسترده­ای را انجام دادیم. ما می­دانیم که روش درمانی هایفوتراپی یک روش ایمن می­باشد. فناوری امواج فراصوت موفقیتی 50 ساله را پشت سر گذاشته و روش هایفوتراپی نیز تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا را دارد. بهرحال شایان ذکر است که تعداد زیادی از ابزارهای مشابه (ارزانتر و با قیمت پایین تر) هم در بازار موجود می­باشد. البته ما در کلینیک زیبایی دکتر سحر عماد مستوفی تنها به شکل انحصاری با ابزارهای معتبر کار می­کنیم. علاوه بر آن کارکنان ما به طور مناسب و بهینه آموزش دیده­اند و همینکه با شرکت مستمر در دوره­های آموزشی جدید، کارکنانی به روز هستند.

 

نتیجه روش درمانی هایفوتراپی

رسیدن به نتیجه به زمان نیاز دارد. بدن شروع به (باز) تولید کلاژن می­کند و اولین نتایج حدود سه تا شش ماه بعد در دسترس خواهد بود. شما بعد از این مدت متوجه تقویت واضح پوست و کشیدگی برجستگی­های صورت خواهید شد. (بعد از این مدت) پوست کامل­تر، خط و خطوط ریزتر و چین و چروک­ها نیز محو می­شوند. همچنین اگر برای ناحیه چانه نیز تحت درمان قرار گرفته باشید، قطعاً شاهد کاهش چشمگیر (اندازه) غبغب خواهید بود.