فکر می‌کنم همه ما می‌توانیم موافق باشیم که جوش‌های سرسیاه بدترین هستند، اما ما برای شما درمانی داریم – میکرودرم ابریژن.

درمان جوش سرسیاه

درمان جوش سرسیاه

اگر با چیستی جوش های سرسیاه آشنا نیستید، آن‌ها برآمدگی‌های کوچکی هستند که روی پوست شما ظاهر می‌شوند، با سطحی تیره یا سیاه، که ناشی از گرفتگی فولیکول‌های مو است. جوش‌های سرسیاه نوعی آکنه خفیف هستند که می‌توانند در قسمت‌های مختلف بدن ظاهر شوند، اما بیشتر روی بینی، چانه و پیشانی ظاهر می‌شوند.

 

در حالی که جوش های سرسیاه به ظاهر بی ضرر هستند، اما بافت و ظاهر پوست را تغییر می دهند که می تواند تحریک کننده باشد. فشار دادن دانه‌های سرسیاهی که روی پوست شما ظاهر می‌شوند می‌تواند بسیار وسوسه‌انگیز باشد، اما انجام این کار می‌تواند باعث مشکلات بیشتری مانند پخش شدن چربی و باکتری بیشتر شود که ممکن است باعث ایجاد جوش‌های سرسیاه بیشتر یا ملتهب شدن ناحیه و در نتیجه ایجاد ترس و نگرانی شود. بنابراین، ما راه حل کامل درمان جوش های سر سیاه را داریم.

میکرودرم آبریژن یک روش کم تهاجمی است که به آرامی لایه ضخیم و بیرونی پوست را لایه برداری می کند. میکرودرم ابریژن نه تنها می‌تواند ظاهر و بافت جوش‌های سر سیاه را بهبود بخشد، بلکه می‌تواند به بهبود آسیب‌های ناشی از نور خورشید، زخم‌های آکنه، خطوط ریز، لکه‌های پیری، منافذ بزرگ شده و موارد دیگر کمک کند، و این لیست ادامه دارد!

در کلینیک زیبایی دکتر سحر عماد مستوفی ما میکرودرم ابریژنی  را ارائه می‌دهیم که برخلاف میکرودرم ابریژن معمولی، به ما امکان می‌دهد یک روش میکرودرم ابریژن بسیار ملایم یا قوی‌تر را به شما ارائه دهیم که دارای بالاترین استاندارد برای بهداشت با عملکردی برتر است. این روش غیر تهاجمی از فرآیند ملایم تسریع کریستال های کوراندوم بر روی سطح پوست برای ساییدن لایه های سلول های مرده و آسیب دیده پوست استفاده می کند.

 مطلب پیشنهادی : درمان اسکار آکنه

پس از اتمام فرآیند ساینده، مکش خلاء کریستال‌ها و ذرات ساییده شده ناخواسته پوست را از بین می‌برد و پوست شما را صاف‌تر، روشن‌تر، محکم‌تر می‌کند و با یک دوره از روش‌ها بدون لکه و جوش‌های سرسیاه است!

بهترین بخش در مورد میکرودرم ابریژن این است که می توانید بلافاصله پس از درمان به سر کار یا سایر فعالیت های روزانه خود بازگردید!

برای یک 60 دقیقه کامل ، می‌توانید واقعاً استراحت کنید و با دانستن اینکه نتایج را در پوست خود خواهید دید و منافذ و جوش‌های سرسیاه را در نواحی تحت درمان خود خواهید دید.

 

با ما تماس بگیرید و ما یک جلسه مشاوره را برای شما تنظیم خواهیم کرد! با ما با شماره های ۰۲۱-۸۸۱۹۳۹۶۴ | ۰۹۳۸۵۳۰۹۳۸۷ | ۰۹۰۲۱۳۷۰۴۷۵ تماس بگیرید.