اعتماد به نفس مهمتر از آن چیزی است که فکر می کنید، این کلید یک زندگی شاد و موفق است! اعتماد به نفس یعنی باور داشتن به خود، احساس راحتی در پوست خود و شناخت ارزش خود، زمانی که سطح مثبتی از اعتماد به نفس به دست آورید، دیگران نیز به شما اعتماد خواهند کرد. ما می دانیم که ظاهر نقش مهمی در احساس ما نسبت به خود دارد، به همین دلیل است که در گوش دادن به نگرانی های مشتری و توصیه راه حل شخصی و واقعی بسیار دقت می کنیم.

مرکز هایفوتراپی

مرکز هایفوتراپی

یکی از محبوب ترین درمان های ما توسط مشتریان که باعث افزایش فوری اعتماد به نفس می شود، هایفوتراپی است! اگر علاقه مند به انجام هایفو در تهران هستید، مطمئن باشید که درمان مناسبی برای شما و پوست شما است. هایفو (سونوگرافی با فوکوس با شدت بالا) نسل بعدی جوانسازی صورت بدون جراحی پیشرفته است که نتایج طبیعی، واقعی و ماندگار را بدون آسیب رساندن به سطح پوست ارائه می دهد. این درمان با نفوذ امواج فراصوت بسیار متمرکز به عمق پوست برای تحریک تولید کلاژن و الاستین عمل می کند.

 

هایفو اغلب به عنوان لیفت صورت غیر جراحی یا بوتاکس بدون سوزن توصیف می شود! هایفو بدون استفاده از چاقوی جراحی پوست صورت و دکلته را سفت، سفت و بلند می کند. خواه افتادگی پوست چانه و گردن یا افتادگی پلک باشد، هایفو نتایج فوری را پس از اولین درمان بدون هیچ زمان بهبودی ارائه می دهد.

 

نتایج را می توان بلافاصله پس از درمان مشاهده کرد و در یک دوره 3 تا 6 ماهه به رشد خود ادامه می دهد، البته این بسته به شرایط پوستی فرد از مشتری به مشتری دیگر متفاوت است. اگر می خواهید HIFU را در کلینیک زیبایی دکتر سحر عمادمستوفی دریافت کنید، خوشحال خواهید شد که بدانید به زمان استراحت و دوره نقاحت نیازی ندارید و به سادگی پس از انجام هایفو مستقیماً به فعالیت های روزانه خود بازمیگردید.

 

کلینیک جوانسازی و زیبایی دکتر سحر عمادمستوفی از بهترین و مطمئن ترین مراکز هایفو در تهران می باشد و تجربه ای حرفه ای و قابل اعتماد را به مشتریان خود ارائه می دهد. شما می توانید به راحتی نوبت وقت حضوری و یا مشاوره آنلاین (واتسآپ) رزرو کنید.

  • تکنسین ما ناحیه مورد نظر را تمیز کرده و پوست را با لایه برداری آنزیمی آماده می کند
  • سپس از یک کرم زیبایی موضعی و سپس ژل اولتراسوند استفاده می کنند
  • دستگاه هایفو در برابر پوست قرار می گیرد و روی تنظیمات مناسب تنظیم می شود
  • سپس انرژی اولتراسوند در پالس های کوتاه به مدت تقریبا 30-90 دقیقه به ناحیه مورد نظر هدایت می شود. در طول این مدت، ممکن است سطوح خفیفی از گرما و سوزن سوزن شدن را احساس کنید
  • سپس دستگاه برداشته می شود و درمان با نور درمانی LED و ماسک کلاژن برای بهبود بیشتر نتایج دنبال می شود
  • در نهایت، شما میتوانید هستید که فعالیت های عادی روزانه خود را از سر بگیرید!

با ما با شماره های ۰۲۱-۸۸۱۹۳۹۶۴ | ۰۹۳۸۵۳۰۹۳۸۷ | ۰۹۰۲۱۳۷۰۴۷۵ تماس بگیرید و ما یک جلسه مشاوره را برای شما تنظیم خواهیم کرد.