ژوویدرم یک درمان زیبایی است که به عنوان پرکننده شناخته می شود. برای ترمیم خطوط صورت و بهبود علائم پیری استفاده می شود.
این یک پرکننده پوستی تزریقی با پایه اسید هیالورونیک است.
این درمانی بر روی صورت، به ویژه گونه ها، لب ها و اطراف دهان تمرکز می کند.
روش تزریق محصول 15 تا 60 دقیقه طول می کشد.
این یکی از رایج ترین روش های زیبایی غیر جراحی است که در ایالات متحده انجام می شود

ژوویدرم

ژوویدرم

ایمنی:

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) ژوویدرم را در سال 2006 تایید کرد.
بیش از 2.4 میلیون روش با استفاده از پرکننده های مبتنی بر اسید هیالورونیک (از جمله ژوویدرم) در سال 2016 انجام شد.
هزینه:

در سال 2016، متوسط ​​هزینه هر درمان پرکننده مبتنی بر اسید هیالورونیک، مانند ژوویدرم، 620 دلار بود .
اثر:

نتایج اغلب بلافاصله پس از عمل قابل مشاهده است.
نتایج می تواند یک تا دو سال طول بکشد.

ژوویدرم چیست؟

ژوویدرم یک پرکننده پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک است. محصولات مختلفی در خانواده ژوویدرم وجود دارد. همه آنها برای کمک به افراد برای رفع علائم پیری صورت استفاده می شوند. هر محصول در خط ژوویدرم دارای پیوند و غلظت های مختلف اسید هیالورونیک است. محصولات مختلف هر کدام برای هدف قرار دادن مشکلات خاصی در هنگام تزریق در مناطق و اعماق مختلف طراحی شده اند. فیلرهای ژوودرم قوامی صاف و ژل مانند دارند.

انواع ژوویدرم :

ژوویدرم Voluma XC به زیر سطح پوست شما حجم می دهد تا اندازه گونه های شما را افزایش دهد.
ژوویدرم XC و ژوویدرم Vollure XC از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست را برطرف می‌کنند و چین و چروک‌ها و خطوط اطراف دهان و بینی را پر می‌کنند که به عنوان خطوط لبخند شناخته می‌شوند.
ژوویدرم Ultra XC و ژوویدرم Volbella XC به عنوان درمان‌های غیرجراحی افزایش لب عمل می‌کنند.

آماده شدن برای ژوویدرم

قبل از درمان ژوویدرم ، با یک متخصص پزشکی در مورد اهداف و انتظارات زیبایی خود صحبت کنید. روش‌های ژوودرم کم تهاجمی هستند، بنابراین اغلب در همان روز مشاوره انجام می‌شوند. این روش کم تهاجمی است و نیاز به آماده سازی زیادی ندارد.

دستورالعمل های ساده ای که باید قبل از مشاوره و درمان خود رعایت کنید، عموماً شامل پرهیز از مصرف داروهایی مانند آسپرین، ایبوپروفن و مخمر سنت جان است. و شما می خواهید از الکل در هفته های منتهی به درمان اجتناب کنید. سیگار کشیدن نیز قبل از درمان ممنوع است. اجتناب از این موارد می تواند به جلوگیری از کبودی کمک کند. همچنین پزشک خود را از هرگونه آلرژی یا حساسیت مطلع کنید.

مناطق هدف برای ژوویدرم
گونه ها: ژوویدرم Voluma XC
اطراف بینی و دهان: ژوویدرم Ultra Plus XC و ژوویدرم Vollure XC
لب: ژوویدرم Ultra XC و ژوویدرم Volbella XC

ژوویدرم چگونه کار می کند؟

ژوویدرم با افزودن حجم به بافت صورت از طریق ماده فعال خود، اسید هیالورونیک، عمل می کند. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن انسان یافت می شود. تولید بافت همبند که پوست را حجیم می کند (کلاژن) را تحریک می کند. با افزایش سن، تولید اسید هیالورونیک و کلاژن کاهش می یابد. این امر باعث افزایش افتادگی و چین و چروک پوست صورت می شود.

در طول این عمل، پزشک، دستیار پزشک یا پرستار شما معمولاً از یک خودکار برای علامت گذاری نواحی تحت درمان استفاده می کند. سپس پزشک ژوویدرم را به ناحیه مورد نظر تزریق می کند. آنها همچنین به آرامی ناحیه را ماساژ می دهند تا از توزیع یکنواخت و کاهش احتمال تورم اطمینان حاصل کنند. کل این روش معمولا بین 15 تا 60 دقیقه طول می کشد، بسته به ناحیه تحت درمان.

تزریق ژوودرم حاوی مقدار کمی لیدوکائین کاهش دهنده درد است. این کمک می کند تا هر گونه درد یا ناراحتی که در طول درمان احساس می کنید به حداقل برسد و به سرعت از بین برود.

خطرات و عوارض جانبی

می توانید انتظار کمی تورم و کبودی داشته باشید. سایر عوارض جانبی رایج عبارتند از:

سرخی
توده یا برآمدگی
درد جزئی
خارش
همه این عوارض معمولا در عرض دو تا چهار هفته فروکش می کنند.

عوارض جانبی جدی‌تر معمولاً با برخورد غیرحرفه‌ای همراه است، مانند تزریق ناخواسته ژوویدرم به رگ خونی. عوارض می تواند شامل زخم های دائمی، ناهنجاری های بینایی، کوری یا سکته باشد. به همین دلیل بسیار مهم است که پزشک خود را هوشمندانه انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها برای انجام این روش آموزش دیده، گواهینامه و مجوز دارند.

بعد از ژوویدرم چه انتظاری داریم؟

زمان بهبودی حداقل است. اما به افراد توصیه می شود حداقل تا 24 ساعت پس از درمان از فعالیت های شدید، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، آرایش کردن و مصرف الکل خودداری کنند.

اکثراً فوراً یا پس از کاهش تورم متوجه اثرات ژوودرم می شوند. نتایج معمولا بین شش ماه تا دو سال باقی می ماند. این بستگی به این دارد که از کدام محصول ژوویدرم استفاده شده باشد.

ژوویدرم چقدر هزینه دارد؟

از سال 2016، متوسط ​​هزینه ملی تزریق اسید هیالورونیک مانند ژوویدرم 620 دلار برای هر سرنگ بود. هزینه درمان با ژوودرم بسته به تجربه پزشک، موقعیت جغرافیایی و تعداد سرنگ های استفاده شده می تواند متفاوت باشد. از آنجایی که پرکننده های پوستی یک درمان انتخابی هستند، بیمه درمانی هزینه را پوشش نمی دهد.