با جدیدترین روشهای لیفت ابرو آشنا شوید

یکی از بهترین روشها برای اینکه جوان تر به نظر برسید، عمل لیفت ابرو است. در این نوشته می خواهیم انواع روشهای لیفت ابرو را به شما معرفی کنیم تا بتوانید ابروهای خود را با روشی مناسب بالا بکشید و چهره ای جوان تر داشته باشید.

چرا ابروها دچار افتادگی می شوند؟

وقتی که سن بالا می رود، تغییراتی در صورت به وجود می آید، مثلا خط اخم عمیق تر می شود، پیشانی چروک می شود و ابروها دچار افتادگی می شوند. البته به غیر از سن، عوامل دیگری مانند استرس و قرار گرفتن در معرض نور خورشید هم می تواند خاصیت انعطاف پذیری پوست را کمتر کند و در نتیجه شاهد افتادگی پوست، افتادگی ابرو و چروک شدن پوست صورت باشیم. 

گاهی اوقات این اتفاقها خیلی زود و حتی در ابتدای سی سالگی در چهره فرد مشاهده می شوند و همین اتفاق باعث می شود که صورت فرد، خسته یا عصبانی یا حتی ناراحت به نظر برسد. 

از آنجایی که ابروها، قسمت بسیار مهمی از صورت انسان هستند و زیبایی آنها باعث زیباتر شدن چهره افراد می شود، عمل لیفت ابرو باعث می شود که موقعیت ابروها اصلاح شود و افتادگی ابروها به صورت کامل برطرف شود. همین موضوع باعث می شود که تناسب صورت افراد بیشتر شود و زیبایی و شادابی بیشتری داشته باشند.

لیفت ابرو

لیفت ابرو

تغییرات صورت بعد از عمل لیفت ابرو چگونه است؟

برای رفع مشکل افتادگی ابروها، عمل لیفتینگ ابرو انجام می شود که باعث لیفت قسمت پیشانی و از بین رفتن چین و چروکهای روی پیشانی فرد خواهد شد. علاوه بر صاف شدن پیشانی افراد و از بین رفتن خطوط اخم، عمل بالا کشیدن ابرو باعث می شود که چشمها بازتر و سرزنده تر به نظر برسند. همین موضوع باعث می شود که صورت فرد جوانتر، زیباتر و شاداب تر شود.

در مقایسه بین خانمها و آقایان، مشخص شد که خانمها علاقه بیشتری به عمل لیفت ابرو دارند و با این کار، افتادگی پلک بالایی، چروک پیشانی و افتادگی ابروهای خود را از بین می برند.

در کلینیک زیبایی دکتر سحر مستوفی، عمل لیفتینگ ابرو با تکنیک های جدید و به صورت کاملا ایمن انجام می شود. تمام روشهای زیبایی مانند تزریق ژل و بوتاکس، لیفت با نخ، لیفت ابرو و لیفت پیشانی در این کلینیک زیبایی انجام می شود و شما می توانید عمل لیفت ابرو را با متخصصین زیبایی کلینیک دکتر سحر مستوفی تجربه کنید.

 

پیشنهاد میشود این مطلب را مطالعه کنید
درمان اسکار اکنه، اسکار جراحی و اسکار سوختگی

عکس نمونه کار لیفت ابرو

افتادگی ابرو برای چه افرادی اتفاق می افتد؟

گاهی اوقات ابروها به دلیل عوامل ارثی، استرس، نور خورشید، فعالیت بیش از حد عضلات پیشانی و.. دچار افتادگی می شوند. این موضوع روی پلکها و ظاهر صورت فرد تاثیر زیادی می گذارد. از آنجایی که در حالت خستگی یا ناراحتی، چهره فرد افتاده و بی انرژی است، افتادگی ابروها هم می تواند باعث شود که فرد ناراحت و خسته به نظر برسد.

اگر شما در نزدیکان درجه یک خود افرادی را دارید که دچار این مشکل شده اند، ممکن است بعد از مدتی، شما نیز دچار افتادگی ابروها شوید. بهترین راه حل برای رفع افتادگی ابروها و بالا کشیدن آنها، عمل لیفتینگ ابرو است.

عمل بالا کشیدن ابرو ، این مشکل یعنی افتادگی ابرو را اصلاح می کند و چین و چروکهای روی پیشانی را از بین می برد. لیفت ابروها، یکی از متداولترین روشها برای جوانسازی صورت است که در کل دنیا انجام می شود.

اولین و مهمترین نتیجه عمل بالا کشیدن ابرو ها این است که باعث زیباتر شدن و شادابی صورت افراد می شود.

بسیاری از افراد بعد از انجام عمل لیفت ابروهایشان گفته اند که صورت آنها نرم تر و منعطف تر شده است.

یکی از نتایج عملبالا کشیدن ابرو این است که باعث افزایش اعتماد به نفس افراد می شود؛ زیرا نشانه های پیری مثل چروکهای اطراف چشم و چروکهای روی پیشانی را از بین می برد و ابروها را بالا می کشد.