مزوژل

مزوژل چیست؟

مزوژل یا مزوفیلر روش نوینی در جوانسازی میباشد.
موادی که ترکیب مزوژل بکار رفته اسید هیالورونیک ۱۵% است در کنار مواد مزوتراپی جوانساز ، که از جمله آنها میتوان به انواع ویتامین ها، مواد مینرال، فاکتورهای رشد بافتی از جمله EGF، IGF1، bFGF، کوآنزیم Q10، سنتلا، DMAE و ….. اشاره کرد.که همگی محرک تولید کلاژن و افزایش خونرسانی بافتی میباشند.

مزوژل‌ ها شامل ترکیبی از انواع ویتامین ها بعلاوه اسید هیالورونیک با غلظت بالا هستند ولی مثل ژل حالت پرکنندگی و حجم دهی ندارند. این ژل‌ها مثل مواد مزو به پوست صورت تزریق می‌شوند که در نتیجه باعث لیفت و جوانسازی صورت می‌گردد. مزوژل معمولا 30 الی 45 روز یکبار و تا چهار دوره تزریق می‌شوند و در نهایت پوستی شفاف‌تر، عاری از چروک، یکدست و شفاف ایجاد می‌کنند.

تفاوتی که این روش با مزوتراپی کلاسیک دارد، غلظت بالای اسیدهیالورونیک است که در این ترکیب 15% میباشد، درحالیکه در داروهای مزوتراپی 1-3% است.

غلظت بالای اسیدهیالورونیک باعث ماندگاری طولانی مدت آب در فضای میان بافتی سلولها شده که نتیجه آن پوستی شفاف تر و باطراوت تر است.

فواصل تزریق مزوژل برحسب نوع پوست بیمار سالی دو تا شش بار است.

 

ثبت ديدگاه

  عیدانه

نوروز ۱۳۹۹ با پوست شفاف تر و چهره ای دلنشین تر
۲۰٪ هدیه به انتخاب خودتان
تا پایان سال 
در کلینیک زیبایی
دکتر سحر عماد مستوفی

تا پایان اسفند به هر میزان کار زیبایی و درمانی انجام بدید ۲۰٪ مبلغ هدایایی در قالب خدمات زیبایی و درمانی به انتخاب خودتان به شما تعلق میگیرد.
تلفن رزرو نوبت ۰۲۱-۸۸۱۹۳۹۶۴
۰۹۳۸ ۵۳۰ ۹۳۸۷
close-link